FOND JE VĚNOVÁN JANU PETRUSOVI

O fondu

Mgr. Jan Petrus se podílel na vzniku 1st International School of Ostrava a v letech 2005 - 2012 byl ředitelem gymnázia. Jeho myšlenkou bylo vytvořit moderní školu s osobním přístupem ke studentům. Školu, kde vůle posouvá studenty k jejich samostatnosti, vědění, ucelenému světonázoru a opravdové snaze chtít skrze sebe měnit svět. Jan Petrus byl také vášnivý sportovec a férový člověk. Síla, kterou vložil do motivování studentů změnila nejeden osud.

Všichni si samozřejmě přejeme, aby nás provázely samé radostné situace. Proto nabízíme pomoc těm, kteří ji potřebují. Chceme být partnery talentovaných studentů, jejichž cesta za kvalitním vzděláním bývá komplikovaná. Snažíme se odstranit finanční překážky, které ji mohou znesnadňovat.

V životě rodiny se může stát cokoli a během vteřiny tak člověk přijde o spoustu jistot. Velmi rychle se sníží finanční zajištění a v důsledku toho i životní úroveň. Projít těmito situacemi nebývá vůbec lehké a může to jedince nenávratně poznamenat. Pomáháme studentům, kterým osud nepřál, zajistit dostupné a kvalitní vzdělání. Je pro nás důležité, aby pro ně nečekaná událost nebyla limitující.

Budeme rádi za Vaši podporu, kterou nám můžete vyjádřit přispěním finančního daru. Váš příspěvek pomůže v činnosti nadačního fondu a bude použit na podporu studentů v jejich cestě za kvalitním vzděláním.

Číslo účtu NFJP:
107-6246710237/0100
Komerční banka

Pokud Vás naše práce a myšlenka zaujala, můžete se rozhodnout nás a naši činnost podpořit. Přispěním finanční částky pomáháte zajistit vzdělání dětem a mládeži i v neočekávaných těžkých životních situacích. Pokud neuvedete jinak, dárce zůstává v anonymitě a NFJP jej nikde neuvádí. Budeme však rádi, pokud uvedete k daru i kontaktní údaj přes který Vás budeme moct kontaktovat a poděkovat. V případě zájmu Vás uvedeme také v seznamu dárců na webu. Děkujeme