Mgr. Ivona Petrusová předsedkyně správní rady NFJP ivona.petrusova@nfjp.cz

Po ukončení PF v Ostravě pracovala jako učitelka ZŠ. Od roku 1996 se věnovala žákům s poruchami učení (dyslexie, dysgrafie). Po smrti svého manžela Jana Petruse, ředitele gymnázia 1st International School of Ostrava, začala aktivně školu podporovat. Má tři děti. Je zakladatelkou nadačního fondu.

Mgr. Martin Schuster správní rada NFJP martin.schuster@nfjp.cz

Svému původnímu povolání učitele se věnoval v letech 1989 – 1998. Od roku 1998 – dosud působí na manažerské pozici v oblasti personalistiky. Je ženatý, má dva dospělé syny. Ve volném čase se kromě své rodiny věnuje rekreačnímu sportu.

Mgr. Karina Siakalová správní rada NFJP karina.siakalova@nfjp.cz

Po ukončení studia na Pedagogické fakultě v Ostravě v roce 1990, obor Ruský jazyk – Zeměpis, učitelství na 2.stupni a středních školách pokračovala ve studiu německého jazyka na Filosofické fakultě v Ostravě. Svoji učitelskou praxi zahájila na 4.Základní škole v Třinci a v roce 1995 nastoupila na Soukromou třineckou obchodní akademii a hotelovou školu, kde pracuje i nyní. Ve volném čase se věnuje studiu angličtiny, sportu a rodině. Má 2 syny.

Ing. Miroslav Kaloč dozorčí rada NFJP miroslav.kaloc@nfjp.cz

Po absolvování Hornicko-geologické fakulty na VŠB Ostrava v roce 1987 pracoval v OKD na pozici vedoucího geologického průzkumu. Po útlumu hornictví v Ostravě začal v roce 1992 podnikat zejména v obchodní činnosti s hutním a stavebním materiálem. Ženatý, 2 děti.

Ing. Renata Koblížková dozorčí rada NFJP renata.koblizkova@nfjp.cz

Po ukončení FE VUT v Brně pracovala jako projektantka. Od roku 1996 zaměstnána jako obchodní zástupce. Je vdaná a má tři dospělé děti. Volný čas věnuje rodině, zahradě a čtení.

Ing. Jan Rychnovský dozorčí rada NFJP jan.rychnovsky@nfjp.cz

Původnímu povolání strojního inženýra se věnoval pouze na počátku své profesní kariéry. Záhy ho zlákaly moderní trendy a započal své působení v oboru IT. Tomuto oboru se na manažerské úrovni věnuje dodnes. Specializuje se na aplikace pro mobilní telefony a jejich obsah. Je ženatý, vychovává 4 děti.

Číslo účtu NFJP:
107-6246710237/0100
Komerční banka

Pokud Vás naše práce a myšlenka zaujala, můžete se rozhodnout nás a naši činnost podpořit. Přispěním finanční částky pomáháte zajistit vzdělání dětem a mládeži i v neočekávaných těžkých životních situacích. Pokud neuvedete jinak, dárce zůstává v anonymitě a NFJP jej nikde neuvádí. Budeme však rádi, pokud uvedete k daru i kontaktní údaj přes který Vás budeme moct kontaktovat a poděkovat. V případě zájmu Vás uvedeme také v seznamu dárců na webu. Děkujeme